-2°

Депутати комісії з економічних питань зібралися на засідання

Вчора відбулося засідання постійної комісії з економічних питань та комунальної власності під головуванням Андрія Пехотіна.

Депутати розглянули майже 40 питань порядку денного. Зокрема, члени комісії опрацювали та рекомендували голові обласної ради винести на розгляд чергової сесії низку обласних програм до яких вносять зміни.

Питання бюджету області члени комісії також рекомендували винести на розгляд сесії. Йдеться Про звіт щодо виконання обласного бюджету Рівненської області на 2021 рік та Про внесення змін до обласного бюджету області на 2022 рік.

Крім того, депутати погодили питання, що стосується списання основних засобів, що є спільною власністю територіальних громад області декількох комунальних підприємств.

Рекомендували вони винести на сесію й проєкти рішення про надання згоди на проведення будівельних робіт. Зокрема, в рамках проєкту з будівництва, реконструкції та капітального ремонту обласних лікарень та окремих закладів освіти.

  Також комісія опрацювала низку власних питань. Так, депутати погодили структуру штатного розпису Рівненського обласного виробничого КП водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» на 2022 рік та рекомендували винести на розгляд сесії питання про включення нежитлового приміщення, що обліковується на балансі КП «Рівненський обласний центр психічного здоров’я населення», до переліку об’єктів, що передаються в оренду без аукціону.

Джерело: РОР


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp