Депутати погодили перелік питань, які будуть розглянуті на сесії облради 2 червня
Сьогодні, 31 травня, за участі голови обласної ради Миколи Драганчука та його заступників Олександра Корнійчука і Олексія Бучинського відбулося засідання президії обласної ради. Депутати розглянули питання, які будуть винесені на сесію обласної ради.
Окрему увагу депутати звернули на питання, які стосуються перспективного плану формування територіальних громад області. Директор департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Костянтин Мокляк розповів про зміни, які були напередодні погоджені на розширеному засіданні регіональної робочої групи. Зокрема, передбачено: включити Горбаківську сільраду до Бабинської ОТГ, виключити із перспективного плану формування територій громад області Ступнівську ОТГ, передбачити Мізоцьку ОТГ у складі Мізоцької селищної, Білашівської, Будеразької, Бущанської, Дерманської Першої, Дерманської Другої, Півченської, Спасівської, Ступнівської, Маломощаницької, Новомощаницької, Старомощаницької сільрад і включити до Деражненської ОТГ Звіздівську, Злазненську та Головинську сільради.
Розходилися думки членів президії щодо звільнення окремих закладів від сплати частини отриманої орендної плати до обласного бюджету. Втім було вирішено, що остаточне рішення по кожному з закладів депутати прийматимуть на сесії. А в перспективі, зазначили, напрацюють єдиний підхід до цього питання.
Також депутати винесли на розгляд сесії питання, які стосуються призначень керівників чотирнадцяти комунальних закладів, термін дії контрактів із якими закінчується.
Остаточне рішення щодо цих та інших питань депутати прийматимуть на сесії обласної ради, яка відбудеться 2 червня.
Прес-служба Рівненської обласної ради.