Депутати заслухають інформацію про проблеми в енергопостачанні населених пунктів області | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
22-09-2017  12:17
Депутати заслухають інформацію про проблеми в енергопостачанні населених пунктів області

Однією із найбільших проблем, які турбують мешканців Озерецької та  Собіщицької сільрад, що на Володимиреччині, є встановлення і обслуговування ліній електропередач. Про це місцеві жителі розповіли голові обласної ради Миколі Драганчуку  та депутатам облради Миколі Кучеруку, Людмилі Мариніній і Степанові Бузяну під час їхнього візиту в район.

– У нас є декілька хуторів: Вельхів, Дуб’є та Городок, де необхідно терміново замінити електроопори, бо вони практично згнили. Деякі електропроводи розміщені на… деревах. Але у відповідь на численні звернення до місцевого РЕМу багато років отримуємо одні лише обіцянки. Люди через низьку напругу (вона коливається від 130 до 180 вольт) домовилися по черзі користуватися у побуті електроприладами,  – каже Озерецький сільський голова Олександр Федорук.

Водночас у Собіщицях є потреба в будівництві нової лінії електропередач на вулиці, де нині є 25 новобудов. Проте люди розповідають, що вже багато років вони без освітлення, бо за цю послугу необхідно заплатити близько 800 тисяч гривень. Хоча, за їхніми підрахунками, сума була би значно меншою, якби вони могли самі закуповувати необхідні матеріали.

– Подібні проблеми є і в інших територіальних громадах, – зазначає голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук. – Тому звернемось до міських, сільських та селищних рад з пропозицією надати інформацію щодо проблемних питань у енергопостачанні населених пунктів. А на наступну сесію обласної ради запросимо представників ПАТ «Рівнеобленерго», щоб спільно окреслити шляхи вирішення цих проблем.   Тим паче, що керівництво  ПАТ «Рівнеобленерго» здатне реагувати на ці проблеми, адже після мого візиту на Володимиреччину їх вирішення взяв під особистий контроль технічний директор Ігор Красінський.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
8м/с