Держава вивела у резерв один з енергоблоків Рівненської АЕС | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-05-2020  10:33
Держава вивела у резерв один з енергоблоків Рівненської АЕС
Джерело: Громадське
Четвертий енергоблок Рівненської атомної електростанції вивели у резерв у зв’язку із запровадженими балансовими обмеженнями.

Про це повідомляють у пресслужбі Рівненської АЕС.

У зв’язку із балансовим обмеженням НАЕК «Енергоатом» блок №4 РАЕС переведено у «гарячий резерв», реакторна установка енергоблоку розвантажена до мінімального контрольованого рівня, — йдеться у повідомленні.

Там зазначають, що минулої доби, 11 травня, працювали всі чотири енергоблоки Рівненської АЕС. Порушень в експлуатації АЕС немає, радіаційний фон навколо електростанції у межах норми.

Зазначимо, що потужність українських атомних електростанцій вирішили зменшити для того, аби вийти з кризи, що склалася в енергетиці. Заміщати електроенергію АЕС мають більш дорогі теплові та «зелені» електростанції.

Напередодні повідомлялося, що уряд схвалив оновлений енергетичний баланс України, у якому зменшив частку атомної генерації у загальній структурі виробленої електроенергії. Після цього рішення компанія ДТЕК Ріната Ахметова заявила, що відновить роботу своїх вугільних шахт, які закрила раніше через падіння попиту на теплову енергію.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
7C°
4м/с