11°

Десятикласник з Рівненщини встановив три рекорди у важкій атлетиці

Десятикласник зі Здолбунова Максим Демчишин встановив три рекорди у Луцьку на дорослому Кубку України з важкої атлетики.

Максим Демчишин, рекордсмен Кубку України

Виступаючи у ваговій категорії до 73 кг він встановив найвищі досягнення серед юнаків (до 17 років) із загальною сумою 295 кг в дисциплінах:

• в ривку – 129 кг;
  • в поштовху – 166 кг.

Завдяки таким результатам школяр-важкоатлет став володарем дорослого Кубка України.

Його земляк Віталій Смочек, виступаючи у категорії до 81 кг, встановив рекорди України серед молоді (до 23 років):

• в ривку – 150 кг;
  • в поштовху – 182 кг
  • в сумі – 332 кг.

Таким чином Віталій також виграв Кубок України.

Сергій Смочек, брат Віталія, представник товариства “Динамо”, у цій же категорії став “бронзовим” призером у поштовху.

Здолбунівчанин Ігор Кулеша у категорії до 102 кг, підняв у сумі 302 кг, що дозволило 11-класнику отримати звання майстра спорту, зайнявши шосте місце.

Тренерами важкоатлетів виступили Володимир Гордійчук та Дмитро Марчук.

Дві срібні медалі збірній Рівненщини принесли дівчата тренера Миколи Мамчича – Марія Тимощук та Аліна Кірічук з Рівного.

Таким чином загальний залік для збірної Рівненщини в Кубку України приніс шосте місце.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp