26°

Дільничні офіцери поліції відзначають професійне свято

Сьогодні в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції. Це свято було започатковано в 2004 році відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України.

З цієї нагоди в актовій залі Головного управління  Національної поліції в Рівненській області відбулися урочистості.

Найщиріші вітання від депутатського корпусу та керівництва обласної ради висловив перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк.

«Завдяки вашій роботі, тісній співпраці між головами територіальних громад та їхніми мешканцями, ми маємо мир і спокій у Рівненській області. Дуже приємно, що наша область одна з найкращих в Україні по боротьбі зі злочинністю та іншими нагальними проблемами, які пов’язані з правопорядком і в цьому є ваша неоціненна праця. Щиро вітаю вас з професійним святом, здоров’я вам, усіх гараздів та всього найкращого», – зауважив Сергій Свисталюк.

Зі свого боку Начальник Головного управління Національної поліції в Рівненській області Олексій Камишанський відзначив професійну роботу працівників поліції.

«Від вас залежить імідж всієї поліції. Адже ви, ті поліцейські, які спілкуються з людьми, і саме від вас залежить порядок у територіальних громадах. Я дякую вам за вашу щоденну роботу. Бажаю, щоб ви постійно вдосконалювалися та розвивалися. Надміцного здоров’я вам і вашим сім’ям. З професійним святом вас», – з вітальним словом виступив Олексій Камишанський. Привітали дільничних офіцерів також перший заступник голови ОДА Сергій Подолін та представник Рівненської єпархії ПЦУ.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди відзначення Дня дільничного офіцера поліції Сергій Свисталюк нагородив Почесною грамотою та відзнаками обласної ради:

  • Майора поліції, старшого дільничного офіцера поліції сектору дільничних офіцерів поліції відділу превенції Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області Анатолія Шлапака;
  • Капітана поліції, старшого дільничного офіцера поліції сектору дільничних офіцерів поліції відділу превенції Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області Сергія Котяя;
  • Капітана поліції, старшого дільничного офіцера поліції сектору дільничних офіцерів поліції відділу превенції Сарненського районного відділу поліції ГУНП в Рівненській області Романа Мисяка;
  • Старшого лейтенанта поліції, старшого дільничного офіцера поліції сектору дільничних офіцерів поліції відділу превенції Дубенського районного відділу поліції ГУНП в Рівненській області Івана Герасимчука;

Старшого лейтенанта поліції, дільничного офіцера поліції сектору превенції відділення поліції №1 Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області Олександра Ситіка.

джерело: РОДА