19°

Діткам із невиліковними хворобами потрібна ваша допомога

Пацієнтам дитячого паліативного відділення потрібна допомога. Це відділення, в якому постійно або періодично лежать невиліковно хворі дітки. 

Богданчику Сверіпі потрібне спеціальне харчування Фрезубін. Цій дитині він потрібен постійно. Щоб мати силу рухатись і жити. Добова доза харчування для Богдана – 800 мл. Щоб забезпечити дитину харчуванням, потрібно 12 тисяч гривень на місяць.

Розповідь про Богданчика на сайті фонду.

Інше прохання без прізвищ дітей та діагнозів. Бо ці малята соціальні. Так називають пацієнтів паліативного відділення, які не мають батьків. Ну тобто фізично батьки десь є, але фактично їх немає і вони не дають дозволу на розголошення інформації.

Два важко хворі хлопчики потребують допомоги. Одному хлопчику теж треба спеціальне харчування Фрезубін енергія з харчовими волокнами 500 мл, а іншому мазь. Мазь відносно недорога. А от харчування дуже дороге. Орієнтовно 250 гривень на день.

Щоб забезпечити дітей спеціальним харчуванням хоч на місяць, потрібна сума 20 тисяч гривень.

Реквізити для надання допомоги:

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну).

Призначення платежу – Добровільна пожертва на проект “Паліатив”

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Паліатив”

Кошти можна перерахувати також, перейшовши за цим лінком