7°

Діти Рівненщини продовжують щеплюватись

Навіть в умовах війни медики намагаються максимально взаємодіяти з пацієнтами, щоб не лише вилікувати, а й запобігти поширенню хвороб.

90% внутрішньо переселених осіб з дітками, котрі звертаються за допомогою до наших медиків, не пропускають обов’язкові щеплення. Цього тижня рівненські медики долучаються до проведення Всесвітнього тижня імунізації.

У КНП ЦПМСД “Ювілейний” зібрались дітки та батьки, щоб отримати планові щеплення та дізнатись більше про вакцинацію малюків. Лише за кілька годин до десятка маленьких рівнян та діток-переселенців отримали планові щеплення.

До роботи також залучили медсестер від українсько-швейцарського проекту “Розвиток медичної освіти”, в якому поліклініка стала одним з переможців.

За словами лікарів, нині все більше батьків свідомо та відповідально розпитують своїх педіатрів про вакцинацію.

Медики наголошують, що найголовніше завдання щеплень – попередити хворобу, а не лікувати її. Особливо, це важливо пам’ятати в умовах війни, коли у сховищах діти можуть тісно контактувати з оточенням, а в районах перебігу активних боїв – травмуватись та отримати інфекційне зараження ран.