21°

ДЮСШ «Верес» отримала екіпіровку від Народного Клубу

Тренерський штаб дитячо-юнацької спортивної школи з футболу «Верес» сьогодні отримав екіпіровку від представників Народного Клубу.
Зимові куртки, спортивні костюми та футболки тренерам передали президент НК «Верес» Олексій Хахльов та генеральний директор Народного Клубу Євген Донцов.

— Подібні зустрічі з представниками ДЮСШ «Верес» у нас відбуваються постійно, адже усі ми чудово розуміємо, на скільки важливим є дитячий футбол у піраміді футбольного клубу, — сказав Олексій Хахльов. – Тому Народний Клуб не тільки постійно приділяє увагу спортшколі, але й робить конкретні кроки, щоб дати сигнал її тренерському штабу, що їх робота з пошуку молодих дарувань є дуже важливою. У зв’язку з цим ми вирішили започаткувати щомісячну премію для найкращого тренера та гравця спортшколи. Критерії визначення повинна запропонувати тренерська рада ДЮСШ «Верес». Ми ж зі свого боку готові виділяти для преміювання щомісяця 1500 грн. тренеру і 500 грн. футболісту. 

— У нас є договір з ДЮСШ «Верес» — вони піклуються про розвиток дитячо-юнацького футболу, ми усіляко допомагаємо спортшколі, — говорить Євген Донцов. — Ось зараз зробили важливу річ – екіпірували тренерів. Маємо чимало інших цікавих ініціатив щодо співпраці. Крім преміювання, це відзначення найкращих груп. Тобто найкраща група ДЮСШ за підсумками певного періоду отримає не лише квитки на матч головної команди, але й можливість доїзду. 

Повідомляє інформаційна служба НК «Верес»