Для рівненської міської лікарні надійшла допомога з Баварії | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
26-10-2018  14:31
Для рівненської міської лікарні надійшла допомога з Баварії

Представники Товариства «Гуманітарної допомоги Україні з Баварії» на чолі з головою Антоном Грауфоглем привезли для Рівного гуманітарну допомогу. 
Уже понад два десятки років люди доброї волі із Німеччини збирають і привозять до Рівного вкрай необхідну медичну і соціальну допомогу.
Завдяки тісній співпраці й дружнім стосункам Рівного та баварського Оберфіхтаха, посильну допомогу постійно отримують центральна міська лікарня, пологовий будинок, притулки та підопічні міського управління соцзахисту. На початку цього місяця німецьких партнерів відвідав міський голова Володимир Хомко, тоді й було узгоджено з благодійниками перелік нинішньої допомоги медичній галузі Рівного. 

Цього разу особливо значну підтримку отримало неврологічне відділення міської лікарні №2 (колишня «Залізнична»), на базі якого відтепер працює також центр реабілітації після інсульту. Сюди, окрім цілого переліку медичних засобів, доправили 20 багатофункціональних ліжок з матрацами. А також інвалідні крісла, милиці та ходунки – усе, щоб забезпечити гідний догляд за хворими і допомогти поставити пацієнтів на ноги.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-2C°
2м/с