20°

Для багатодітних мам з дітьми у Рівному запрацювала безкоштовна секція плавання

У Рівному запрацювала безкоштовна секція з плавання. Її створили для матерів і дітей, які не завжди мають змогу відвідувати басейн. З учасниками цього соціального проекту буде займатися досвідчений тренер.

Фото – Рівне 1

Про це повідомляє Рівне 1.

У Рівному стартував соціальний проект для одиноких та багатодітних матерів із дітьми. Для них відкрили безкоштовну секцію із плавання.

Секцію відкрили в рамках роботи “Жіночого десанту” в Рівному. Охочих взяти участь, як повідомляється, зголосилися майже пів тисячі мам та дітей.

Учасники проекту можуть покращити свої навички плавання, з ними займатиметься досвідчений тренер – чемпіон України та голова Федерації плавання Рівненської області – Іван Бондарець. Вікових обмежень для дітей та мам немає. Секцію можна буде відвідати щотижня в басейні рівненської школи №25.

Ідея соціального проекту належить координаторці “Жіночого десанту” в Рівному – Анні Хлістуновій-Шарпар, відомій Рівненській спортсменці та депутату Рівненської міської ради поточного скликання. Вона зазначає, ще мета проекту – навчати дітей плаванню, адже це корисне для здоров’я вміння, і говорить про амбіційні ідеї щодо поширення проекту по всій Україні.