27°

Для школярів Радивилівської ОТГ створюють комфортний освітній простір

У навчальних закладах об’єднаної громади нині тривають будівельні роботи. У деяких з них ремонтують будівлі, в інших – облаштовують зони для занять спортом.

Так, одна із шкіл змінює свій зовнішній вигляд. Нині триває капітальна заміна покрівлі у навчально-виховному комплексі «Школа №1-гімназія» у Радивилові. На ці роботи виділили 2 мільйони гривень.

У закладі навчається майже 800 гімназистів. Це школа-лідер серед інших за учнівськими досягненнями. Тут найбільше медалістів, її вихованці мають високі результати із ЗНО, – розповідає голова ОТГ Микола Карапетян.

У школі-гімназії здійснено демонтаж старого покриття з азбестоцементних листів, поновлено обрешітку, встелено гідробар’єрне покриття. Третину даху школи вже накрили металочерепицею.

Тривають будівельні роботи й у Немирівському старостинстві. У місцевій школі капітально відремонтували спортивний зал.

Реконструкція, на яку цей освітній заклад очікував аж 50 років, нині успішно завершена. За рахунок бюджетних коштів відремонтували стіни та замінили стелю, що аварійно прогиналась всередину. Також змонтували систему опалення та встановили енергозберігаючі вікна й двері. Окрім того, повністю замінили дерев’яне покриття на долівці.

Ці перетворення, безумовно, підуть на користь юним спортсменам, які відтепер займатимуться фізкультурою в комфортних та естетичних умовах. Оновлення зали – це безпрограшна інвестиція в майбутнє. Адже реалізовано можливість спортивного розвитку дітей, зміцнення їх здоров’я. Молодь, яка зростає у цій школі, має всі умови для того, щоб вже невдовзі здобувати яскраві перемоги на різних стартах, примножуючи спортивну славу як навчального закладу, так і усієї об’єднаної громади, – наголосив Микола Карапетян.

Провідомляє пресслужба Рівненської ОДА


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp