8°

Рівненські новини

Для споживачів Рівненщини розпочала діяти «обмежена» ціна на газ

З 1 лютого вступила в дію гранична межа вартості постачання природного газу, що встановлена Урядом на рівні 6,99 гривень за кубометр.

Про це під час онлайн брифінгу повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

«На виконання Постанови Уряду від 18 січня 2021 року №25 усіма постачальниками, що зареєстровані на Рівненщині, а це ТОВ «Рівнегаз Збут» і ТОВ «Рівненська обласна енергопостачальна компанія», знижено вартість постачання природного газу до встановленого рівня. Тобто 6,99 за кубометр», – відзначив Сергій Подолін.

Він додав, що встановлена Урядом межа 6,99 грн/м. куб є саме граничною, тому на ринку можуть бути представлені пропозиції від постачальників з ціною меншою за встановлену.

Водночас, споживачі й надалі вправі змінити постачальника природного газу відповідно до визначених самостійно критеріїв, тобто на свій розсуд.  Газопостачальні компанії мають оприлюднювати вартість газу за 5 днів до початку місяця постачання, якщо ціна на наступний місяць буде відрізнятися від попереднього.

Нагадаємо, ціна на газ на рівні 6,99 грн за кубометр діятиме до 31 березня. Вже навесні, всі газопостачальні компанії мають представити населенню річні ціни, де буде фіксована ціна на весь рік.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp