23°

Для вчителів Рівненщини придбають більше двох тисяч ноутбуків

На Рівненщині триває цифровізація освіти. Так, для вчителів області за кошти державної субвенції закуплять понад 2 тисячі ноутбуків.

Завдяки цьому педагоги зможуть зробити процес навчання більш сучасним і доступним. Про це інформують в пресслужбі Рівненської облдержадміністрації.

Загалом для цих цілей нашій області з держбюджету виділили трохи понад 39 мільйонів гривень, прокоментував начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський.

«Використання цієї субвенції здійснюється на засадах співфінансування коштом коштів місцевих бюджетів», — пояснив Петро Коржевський. — Територіальні громади області проаналізували потреби та подали заявки на придбання ноутбуків для організації дистанційного навчання, а також гарантійні листи щодо співфінансування».

Річ у тім, що за останній рік, у зв’язку з пандемією, освітній процес суттєво змінився. Уроки з класів перемістилися в онлайн-режим. Однак, на жаль, не у всіх вчителів була технічна можливість навчати дітей таким чином.

«Власне, завдяки ініціативі з диджиталізації освіти ситуацію вдасться змінити на краще. Вимоги до техніки, яку закуповуватимуть для освітян, прописані в наказі МОН, тож ноутбуки будуть хорошої якості», — підсумувала заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна