Для відтворення фауни на Рівненщині виростили і випустили 30 фазанів | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
03-04-2019  18:00
Для відтворення фауни на Рівненщині виростили і випустили 30 фазанів

На Рівненщині виростили і випустили 30 молодих фазанів, а також облаштували для них годівниці і забезпечили кормом, щоб вони прижилися у дикій природі і вивели потомство.

Працівниками Українського товариства мисливців та рибалок у природне середовище випущено 30 голів фазана звичайного (Phasianus colchicus)

Птахи були вирощені у фазанарії фермерського господарства села Карпилівка. Випустили їх у мисливські угіддя Рівненського району.

«Випускають фазанів щороку з метою відтворення мисливської фауни. Це передбачено статутом товариства мисливців», – розповів директор департаменту екології та природних ресурсів Рівненської ОДА Володимир Захарчук, який разом з мисливцями долучився до випуску фазанів.

Мисливці переконані, що птиця приживеться у дикій природі і згодом у них виведуться пташенята. А для успішної адаптації фазанів, для них обладнали годівниці, забезпечили необхідну кількість корму.

Тим часом, лісова фауна Рівненщини поповнюється й новими тваринами. На початку березня ТОВ «Сокіл» в дику природу випущено більше сотні  копитних тварин – оленів, благородних оленів, муфлонів та ланей

До слова, з 1 квітня до 15 червня на Рівненщині запроваджено «сезон тиші». У період масового розмноження диких тварин забороняється проведення робіт та заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, вибухові роботи, феєрверки, санітарні рубки лісу, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах тощо).

Повідомляється на сайті Рівненської ОДА
  • Курси перукаря рівне
13C°
6м/с