До 3 років позбавлення волі засуджено жителя Млинова | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
16-10-2018  14:28
До 3 років позбавлення волі засуджено жителя Млинова

З доводами Дубенської місцевої прокуратури Млинівський районний суд погодився та визнав винним 29-річного жителя смт. Млинів у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 185 КК України (закінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжка), що вчинений повторно). 

Прокурором-обвинувачем доведено, що чоловік, який раніше неодноразово притягувався до відповідальності за злочини проти власності, вкотре вчинив кримінальне правопорушення. Так у лютому 2018 року в смт.Млинів він проник вночі до чужої квартири через незамкнені двері та, доки господарі спали, викрав одяг та інші товарно-матеріальні цінності.

Викрадене майно зловмисник виніс із помешкання та помістив на свій велосипед. Однак, коли знову повернувся на місце вчинення злочину, був викритий власниками оселі, які й викликали працівників правоохоронних органів.

Під час судового засідання підсудний свою вину визнав у повному обсязі.

Врахувавши принципову позицію прокуратури, суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення та призначив покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки.   

Дубенська місцева прокуратура

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-1C°
8м/с