23°

До Дня бухгалтера у Рівному визначили кращих з кращих

У конференц-залі Рівненської міської ради відбулося урочисте засідання «круглого столу», присвячене Дню бухгалтера, яке відзначають 16 липня. Представники влади та громадськості відзначили кращих бухгалтерів підприємств міста, вручили грамоти та подяки за професійну працю та високу податкову культуру.

Бухгалтерів привітали: Зоя Хоній – заступник начальника Головного управління ДФС у області, Петро Середюк – керуючий справами виконавчого комітету Рівненської міської ради, Віталій Самсон – завідувач сектору Державної регуляторної служби у Рівненській області, Лариса Садова – директор виконавчої дирекції Рівненського Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України», Ганна Писарчук – керівник представництва ТОВ ВКК «Баланс-клуб».

На початку зустрічі відбувся семінар, на якому присутнім розповіли про новини податкового законодавства та відповіли на численні запитання. Крім цього бухгалтерів очікували різні сюрпризи: розіграш подарункових сертифікатів, концертна програма та фуршет.

«Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась праця бухгалтера, його досвід та професійні знання. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити стабільний розвиток економіки регіону та держави загалом. Нехай робота приносить вам задоволення як моральне, так і матеріальне, а в особистому житті нехай збуваються всі Ваші мрії і сподівання!», – зазначила у своєму вітальному слові Зоя Хоній. Вона також підкреслила, що від бухгалтера залежить чіткий контроль фінансових потоків та своєчасність податкових платежів, успіх підприємства та фінансове благополуччя його працівників.

Головне управління ДФС у Рівненській області


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp