7°

До дня Незалежності на Рівненщині відкрили три поліцейські станції

Оновлені приміщення тепер мають поліцейські Рівного та Вараського району.

Сьогодні, 23 серпня, в обласному центрі на вулиці Княгині Ольги керівництво ГУНП та Рівненського РУП проінспектувало оновлене приміщення поліцейської станції. У п’яти кабінетах працюватимуть 12 поліцейських: дільничні офіцери поліції, працівники сектору публічного порядку та контролю за обігом зброї ГУНП в Рівненській області.

«Символічно, у День Державного Прапора України відкриваємо одну з кращих поліцейських станцій, — зазначив Олексій Камишанський. — Оновлюючи приміщення, ми не просто робимо ремонт — ми стаємо більш відкритими та забезпечуємо надання якісних поліцейських послуг».

Урочисто Олексій Камишанський вручив ключі від службового авто для керівника сектору з контролю за обігом зброї Григорію Кірянову.

Крім того, дві поліцейські станції відкрили і у Вараському районі: у селах Більська Воля та Сопачів. Опікуватимуться жителями територіальної громади поліцейські офіцери Вадим Полюхович і Микола Чаплінський.

Голова Вараської територіальної громади Олександр Мензул зазначив: «Вараська громада долучилася до участі у проєкті. У нас уже відкрито дві поліцейські станції, за кошти громади придбано два автомобілі. Молоді офіцери уже працюють, вивчають проблеми її мешканців, розв’язують конфліктні ситуації, які у селах подекуди тягнуться роками».

«Людям дуже комфортно, є куди звернутися, — зауважив староста села Більська воля Олександр Руднік. — Питання вирішуються оперативно».

Наразі ще шість поліцейських станцій у Рівному перебувають на стадії ремонту. Втім, як запевнив очільник поліції Рівненської області Олексій Камишанський, запрацюють вони до кінця поточного року. А у жовтні очікується відкриття іще трьох поліцейських станцій у Вараській ТГ.