5°

До кінця року на Рівненщині з’явиться Агенція регіонального розвитку

Над її створенням працюють фахівці Рівненської ОДА та облрада. Це буде офіс, де можна буде отримати консультацію з підготовки програм і проектів для успішного розвитку територій, проте не тільки інфраструктури.

Такі установи успішно функціонують в Німеччині, Франції, Великобританії, Польщі, Австралії, Канаді.

«Зараз громади здебільшого розробляють та впроваджують ініціативи, які стосуються будівництва або ж реконструкції шкіл, дитсадків, будинків культури. Агенції допомагатимуть розробляти інтегровані проекти. Це такі, які спрямовані не тільки на відбудову соціальних об’єктів, а й на розвиток людського капіталу й нематеріальних факторів. Окрім того, це можуть бути ініціативи, які в майбутньому даватимуть прибуток», – розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

В Агенції громади отримають консультацію, як для цього залучити гроші держави, області або ж іноземних донорів. Ще одним важливим питанням, яким опікуватиметься офіс буде й залучення інвестицій та позик.

Агенції стануть осередками  співпраці між державним, приватним та громадським секторами, що працюватимуть на розкриттям потенціалу кожної території. Інформує прес-служба РОДА. 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp