До Польщі поїхали рівненські вогнеборці | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
19-07-2017  16:01
До Польщі поїхали рівненські вогнеборці

19 липня з міста Рівне до Республіки Польща виїхала група з 36-ти добровольців-вогнеборців, що були відібрані з трьох селищних рад Рівненської області, а саме: Рівненського району з сіл Велика Омеляна і Біла Криниця та Гощанського району з села Бугрин. Рівненські добровольці їдуть на дванадцятиденне навчання з рятувальної та пожежної справи в рамках  реалізації програми «Польська допомога» у проекті підтримки процесу організації та створення українського рятувального волонтеріату та підвищення рівня безпеки місцевого населення Рівненщини. Проект співфінансований в рамках програми польської допомоги Міністерством закордонних справ Республіки Польща.

За час перебування в Польщі, рівненські добровольці засвоюватимуть не лише теоретичну частину програми, а й практично ознайомлюватимуться з пожежно-рятувальною технікою, навчатимуться азам гасіння пожеж, наданні першої долікарської та психологічної допомоги.

Довідково: у сусідній Республіці Польща пожежні добровольці складають 70% від усієї загальної кількості вогнеборців країни. За минулий рік силами польських добровольців було ліквідовано 36% усіх пожеж, що виникли в країні. Цей рух надзвичайно потужно розвинений та має своє істричне підгрунття. Тому польські колеги активно сприяють розвитку у Рівненській області  волонтерського добровільного пожежного руху.

Головне управління ДСНС України у Рівненській області

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
8C°
4м/с