До уваги подорожуючих: авіаперевізник "МАУ" обмежує норми перевезення ручної поклажі на всіх своїх рейсах | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
01-11-2018  13:29
До уваги подорожуючих: авіаперевізник “МАУ” обмежує норми перевезення ручної поклажі на всіх своїх рейсах

Відповідно до пункту 13.13.6 Правил повітряних перевезень пасажирів та багажу авіакомпанії МАУ, правила та умови перевезення ручної поклажі авіакомпанії МАУ змінено. Нові правила та умови перевезення ручної поклажі діятимуть для пасажирів, які придбали перевезення починаючи з 00.00 UTC 01 листопада 2018 року з датою вильоту починаючи з 15 січня 2019 року.

До перевезення у пасажирському салоні на борту літаків МАУ приймається виключно ручна поклажа пасажирів, яка відповідає вимогам МАУ щодо дозволених на одного пасажира норм по кількості місць, вазі та розмірам ручної поклажі.

Будь-які додаткові речі чи аксесуари, як наприклад, ноутбук, преса для читання, фотоапарат, портплед, товари “duty free”, особисті документи, тощо, повинні бути розміщені всередині ручної поклажі, що дозволена до перевезення відповідно до норм, встановлених цими правилами і умовами.

Будь-які речі, що перевищують норму безкоштовного перевезення ручної поклажі, але не перевищують розміри понаднормової ручної поклажі, приймаються до перевезення за встановлену авіакомпанією МАУ плату, крім речей, які перевозяться безкоштовно у зазначеній в цих правилах і умовах кількості.

Так, пасажири, які придбали квитки, у вартість яких не входить перевезення зареєстрованого багажу, зможуть взяти з собою на борт лише одне місце ручної поклажі вагою до 7 кг і розмірами не більшими ніж 55х40х20 см, а також верхній одяг і парасольку. 

Крім того, починаючи з 15 січня 2019 року, кожен пасажир МАУ, незалежно від класу обслуговування й тарифу, за яким він придбав квиток, отримає можливість взяти з собою ще одну додаткову одиницю ручної поклажі вагою до 5 кг і розмірами не більше ніж 40x30x10 см. За це попередньо доведеться сплатити збір у розмірі 15 євро. Здійснити оплату можна буде в аеропорту відправлення.

Для пасажирів, які придбали квитки до 1 листопада 2018 року для подорожі від 15 січня норми провезення ручної поклажі змінено не буде. 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
4м/с