До уваги ветеранів АТО: як отримати безкоштовну психологічну реабілітацію | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
01-11-2018  15:15
До уваги ветеранів АТО: як отримати безкоштовну психологічну реабілітацію

У м. Рівне направлення учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності до реабілітаційних установ здійснює управління праці та соціального захисту населення. 
Оплата послуг із психологічної реабілітації проводиться шляхом відшкодування вартості таких послуг відповідно до укладеного договору за рахунок коштів державного бюджету.
На даний час до переліку установ які надають послуги із психологічної реабілітації включено:
1. ДП «Південь –Курорт –Сервіс» на базі санаторію «Орізонт».
2. Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (с. Лютіж, Київської області).
3. ДП «Санаторій «Верховина»» (с. Сойми, Міжгірський р-н, Закарпатська обл.).
Для отримання направлення на психологічну реабілітацію необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання та заповнити заяву до якої додати копії (під час подання копій, особа надає їх оригінали): паспорт та ідентифікаційний код; посвідчення учасника бойових дій/учасника війни/постраждалого учасника Революції Гідності або особи з інвалідністю внаслідок війни; документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
На підставі зазначених документів, управління праці та соціального захисту населення укладає тристоронній договір про надання послуг із психологічної реабілітації та видає направлення на реабілітацію в заклад обраний заявником.
За більш детальною інформацією пропонуємо звертатись до Управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому за адресою: м. Рівне, вул. Соборна ,12, каб. 11. (тел. 266780, 633896)

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
4м/с