23°

До закону про мобілізацію подали понад 1300 правок

До закону про мобілізацію подали понад 1300 правок: на опрацювання пропозицій знадобиться час, тому розгляд законопроєкту парламентом цього тижня, ймовірно, не відбудеться, — Суспільне.

За словами депутатки Європейської солідарності Ірини Фріз, 21 лютого завершиться реєстрація правок, після цього їх ще мають розглянути в комітеті.

«Понад 1 тисячу правок — це певний час. Секретаріат просто не в змозі буде звести цю велику (порівняльну — ред.) таблицю навіть за один день, можливо, спробують, тоді розгляд може розпочатися 23 чи 24 лютого, але скоріш за все це буде починаючи з 26 лютого. Але допоки не буде готова ця таблиця, говорити про те, яка кількість правок, скільки потрібно часу, щоб їх розглянути — 100% комітет не буде гальмувати цей процес», — сказала депутатка.

Ще один член безпекового комітету народний депутат від «Слуги народу» Єгор Чернєв у коментарі Суспільному припустив, що на розгляд правок в комітеті знадобиться тиждень.

«Завтра закінчується день подачі правок, тільки після цього голова має призначити засідання комітету по розгляду правок, я не скажу зараз, яка там точна цифра, але точно понад 1300, тому це займе, я думаю, тиждень, не менше в комітеті. І тільки після цього можна буде говорити про те, щоб його виносити в зал. 1300 правок, їх потрібно розглядати кожну одну за одною, групувати, розуміти, що буде змінюватися», — сказав він.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp