18°

Доба в зоні ООС: є поранені

06 травня бойовики 12 разів порушили режим припинення вогню, з них тричі – із застосуванням заборонених Мінськими угодами 120 мм мінометів. Наших захисників також було обстріляно з озброєння бойових машин піхоти, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Крім того, бойовики продовжують обстріли мирних населених пунктів, що ставить під загрозу життя та здоров’я цивільного населення. Зокрема, 6 травня двічі було обстріляно з 120 мм мінометів село Троїцьке Попаснянського району. На щастя, жертв серед мирного населення вдалось уникнути.

Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає. На кожний обстріл противник отримав адекватну відповідь. За даними розвідки Об’єднаних сил, 6 травня п’ять бойовиків загинули.

Від початку поточної доби бойовики чотири рази обстріляли позиції Об’єднаних сил в районі відповідальності оперативно-тактичного угрупування “Схід”.

Внаслідок обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення. На кожний обстріл противник отримав адекватну відповідь, втрати бойовиків уточнюються.

Об’єднані сили надійно контролюють противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов припинення вогню.