14°

Друге засідання Дубенської райради не відбулося: депутати не прийшли

Депутатів, які об’єдналися навколо ЄС, зібралося тільки 17. Депутати від партій “Слуга народу”, “Батьківщина”, “Сила і Честь”, “За майбутнє” та “Пропозиція” не з’явилися.

Про це повідомили у спільноті Дубенщина Kray.info.

Друге пленарне засідання першої сесії Дубенської районної ради VIII скликання мало відбутися сьогодні, 4 грудня 2020 року. Проте народні обранці з партії ”Слуга народу”, ”Батьківщина”, “Сила і Честь” і ”Пропозиція” не з’явились на сесію райради.

Усього на засідання прийшло 17 депутатів від трьох політичних сил – “Європейська солідарність”, “Свобода” і “Радикальна партія Олега Ляшка”.

Друге засідання Дубенської райради не відбулося: депутати не прийшли

Депутати фракцій цих партій висловили своє обурення щодо безвідповідальності керівництва Дубенської районної ради і депутатів, які не з’явилися до сесійної зали, що призвело до зірвання другого пленарного засідання.

Заяву із вимогою виконання депутатських обов’язків та дотримання присяги була оприлюднена за дорученням депутатів головами фракцій – Віктором Терновиком “Європейська солідарність”, Володимиром Кондиком ВО “Свобода” і Майєю Чечелюк “Радикальна партія Олега Ляшка”.

На черговому засіданні мало бути розглянуто ряд питань:

  • Про президію Дубенської районної ради восьмого скликання.
  • Про Положення про президію Дубенської районної ради восьмого скликання.
  • Про Положення про постійні комісії Дубенської районної ради восьмого скликання.
  • Про склад та голів постійних комісій Дубенської районної ради восьмого скликання.
  • Про Регламент Дубенської районної ради восьмого скликання.

Нагадаємо, напередодні на першому засіданні ради депутати так і не змогли обрати голову. Представнику Слуги народу Віктору Ковальову забракло одного голосу – він отримав підтримку від 21 із 42 депутатів. Тетяна Онищук, запропонована на посаду голови від ЄС, отримала в підсумку на 3 депутатські голоси менше – всього 18.