8°

Дружина підозрюваного у хабарництві львівського бізнесмена Гринкевича, звільнилась із Львівської політехніки

Як повідомило видання “Високий замок”, дружина горе-бізнесмена Ігоря Гринкевича — Світлана Гринкевич — викладачка НУ «Львівська політехніка» написала заяву на відпустку за власний рахунок.

Нагадаємо, Ігор Гринкевич був одним з найбільших постачальників Міністерства оборони. Зокрема, неякісна форма та інші корупційні закупи для армії — його рук справа…

Хабар Ігор Гринкевич пропонував одному з керівників Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань за сприяння у поверненні майна, вилученого у підконтрольних йому компаній у ході розслідування кримінального провадження. Уся родина Гринкевича потрапила під пильне око медіа. Багато писали про його сина та доньку, про їхнє заможне життя, яке вони демонстрували у соцмережах (зараз, звісно, всі свої сторінки позакривали від широкого загалу). А ось дружина горе-бізнесмена — Світлана Гринкевич була у тіні. Але вона також є бенефіціаром сімейного бізнесу.

За інформацією медіа, 17 травня 2023 року Світлана Гринкевич, стала власницею двох квартир в Києві на вулиці Драгомирова (Печерськ) — площею 51,6 кв. м та 123,6 кв. м. Загальна ринкова вартість оцінюється приблизно від 30 до 35 млн грн. А у листопаді 2023 року Світлана Гринкевич придбала земельну ділянку у Львівській області. У березні 2023 року Світлана Гринкевич придбала мотельний комплекс «Катерина», розташований на обхідній дорозі (500 м від стадіону «Арена-Львів»).

Як з’ясували журналісти Високого замку, Світлана Гринкевич — викладачка НУ «Львівська політехніка». Викладає маркетинг в Інституті економіки і менеджменту НУ «Львівська політехніка». Вони поцікавились у керівництва навчального закладу, чи ходить Світлана Гринкевич на роботу після гучного корупційного скандалу, який пов’язаний з її родиною?

“Тільки що принесли мені її (Світлани Гринкевич. — Авт.) заяву, яку підписав завідувач кафедри і директор інституту”, – повідомив ректор НУ «Львівська політехніка» Юрій Бобало.

Він додав, що мова про відпустку за власний рахунок з 8.01.2024 р. терміном на п’ять днів у зв’язку з сімейними обставинами.

Юрій Бобало зауважив, що особисто Світлани Гринкевич не знає. Але про корупційний скандал читав у ЗМІ. А ось на кафедрі, де працює Світлана Гринкевич, від будь-яких коментарів відмовились. Зауважили лише, що можуть охарактеризувати цю людину лише з позитивного боку.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp