17°

Дубенський аеродром ремонтують: тут сідатимуть військові літаки згідно проекту НАТО

Джерело: Рівне Вечірнє

Вже влітку, можливо, на Дубенському аеродромі, що в Привільному, приземлятимуться військові літаки. На разі аеродром приводять до ладу.

28 січня, відбулася зустріч міського голови Василя Антонюка з командувачем Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковником Сергієм Дроздовим та його першим заступником генерал-лейтенантом Аркадієм Вашутіним щодо розташування у місті Дубно авіаційної комендатури. 

Під час зустрічі було напрацьовано алгоритм дій щодо розташування у місті Дубно авіакомендатури. Міська влада Дубна запропонувала командувачу та його заступнику три варіанти приміщень в місті. Вони зупинили свій вибір на одному з них, проте мають погодити його з вищим командуванням у Києві. За словами міського голови Дубна Василя Антонюка, кошти на ремонт приміщення виділятимуть з міського бюджету – подарунок міста ЗСУ.

Також військові командири ознайомились з інфраструктурою міста, необхідною для створення та функціонування даного підрозділу Повітряних Сил Збройних Сил України.

Ідеться про авіаційний полк, – розповів п. Антонюк. – Наразі активно ремонтують злітну смугу і ангари на аеродромі, щоб була можливість приймати авіатехніку. Все це фінансує Міноборони, реалізовують проект НАТО. Вже влітку військове командування сподівається, що в Привільному приземлятимуться літаки Повітряних Сил. Окрім того, ми створюємо всі умови для комфортного життя. Зокрема, будівництво дитячого садочку, басейну, а також ми залишили півтора гектара для забудови житла для військових. Також на рівні міської ради ми маємо програму щодо сприяння допомоги військовим частинам.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp