8°

Дубенський суд виніс вирок матері школяра, який задля жарту повідомив про замінування школи

Дубенський суд оштрафував матір школяра, який задля жарту залишив у ліцеї записку з написом «школа замінована».

Нагадаємо, інцидент стався в Мирогощанському ліцеї 5 грудня. У коридорі біля кабінету директора учні знайшли аркуш паперу, на якому з вирізаних літер було наклеєно напис «школа замінована». З навчального закладу евакуювали 128 учнів та 25 вчителів. Будівлю перевірили вибухотехніки, але ніяких загроз не виявили.

З учнями поспілкувались поліцейський офіцер громади та ювенальна поліцейська. Вони пояснили, що за повідомлення про неправдиве замінування загрожує кримінальна відповідальність. Після цього 14-річний школяр, який залишив записку, зізнався у скоєному своїй матері, а вже вона передзвонила правоохоронцеві.

Як повідомляла поліція, 14-річний підліток пояснив, що вирішив пожартувати та не усвідомлював, що його вчинок призведе до таких серйозних наслідків. Відомо, що хлопець за місцем навчання характеризується позитивно та навчається на «відмінно».

Оскільки він ще не досягнув 16-річного віку і відповідати у суді не міг, судили його матір. Жінку визнали винною у неналежному вихованні сина та призначили 1,7 тис. грн штрафу + 496 грн судового збору.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp