19°

Два представники від громадськості будуть працювати у поліцейській комісії

Джерело: ЧаРівне

Відповідно до вимог статей 51-55 Закону України «Про Національну поліцію», наказу МВС України від 25.12. 2015 №1631 «Про організацію добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських» в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

До складу поліцейських комісій територіальних органів згідно з положенням статті 51 Закону передбачено включення двох представників громадськості, обраних відповідною обласною радою з числа осіб, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет. До складу цієї комісії у 2017 році рішенням обласної ради було включено два представника обласної ради – Сергія Свисталюка та Ігоря Фізика. Однак, дія їх повноважень закінчується 4 липня 2020 року. До слова, максимальний строк повноважень члена поліцейської комісії становить три роки. Повторне призначення на посаду забороняється.

Тож вчора на черговій сесії обласної ради депутати обрали двох представників від громадськості, які будуть працювати у поліцейській комісії Департаменту патурльної поліції.

Ними стали Дмитро Леонтіюк та Олександр Третяк – єдині кандидати, що подали клопотання про включення їх до комісії.

Дмитро Леонтіюк – засновник та один з координаторів громадської ініціативи «Pitbull – Рівне», а також представник ГО «Національна платформа безпеки руху». Працює фахівцем зі зв’язків з громадськістю Служби автомобільних доріг у Рівненській області.

Олександр Третяк – ректор Рівненської духовної семінарії і Академії ХВЄ, займається активною громадською діяльністю.

До солова, строк повноважень члена поліцейської комісії становить три роки. Повторне призначення на посаду забороняється.