13°

Двох бурштиновидобувачок, які побили поліцейських на Рівненщині, звільнили від покарання

Рокитнівський районний суд Рівненської області виніс вирок у справі Єви Осаулко та Ольги Попок, які влаштували бійку з поліцейськими, що збирали речові докази щодо незаконного видобутку бурштину.

За даними суду, інцидент трапився 14 березня 2023 року на території урочища «Трясне» біля річки Льва, що за 8,5 км від села Томашгород Сарненського району. Четверо поліцейських приїхали задокументувати факт незаконного видобутку бурштину й вилучили квадроцикл Honda без реєстраційного номера та мотопомпи.

Правопорушниць оточили поліцейські. Одна з жінок підійшла до квадроцикла, на якому сидів капітан поліції, та зіштовхнула його. Обвинувачена тримала в руці ніж та погрожувала правоохоронцям.

Інша з жінок вилізла на квадроцикл та почала долонями бити лейтенанта поліції.

Правопорушникам, які видобували бурштин, вдалося забрати квадроцикл.

Після цього одна з обвинувачених підійшла до авто правоохоронців, до якого була приєднана мотопомпа, та почала шарпати поліцейського за верхній одяг. Жінка видерла у нього зброю. Цим скористалися бурштинокопачі й забрали мотопомпу.

Під час досудового розслідування поліцейські й обвинувачені уклали угоди про примирення. Жінки розкаялись у скоєному.

Суд визнав винними Єву Осаулко та Ольгу Попок в опорі правоохоронцям (ч. 2 ст. 342 ККУ), але звільнив їх від покарання, призначивши їм рік та два роки іспитового терміну. Вирок можна оскаржити у Рівненському апеляційному суді.

  • Двох жінок на Рівненщині звільнили від покарання за бійку з поліцейськими
  • Жінки, які влаштували бійку з поліцейськими, розкаялися і отримали іспитовий термін
  • Бурштинокопачі відібрали у по

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp