"Двохвідсоткові" партії лишаються без фінансування | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
02-10-2019  16:21
“Двохвідсоткові” партії лишаються без фінансування
фінансування партій

Верховна Рада прийняла законопроект, який скасовує державне фінансування партій, які не подолали поріг у 5 відсотків на виборах до парламенту.

До цього можливість держфінансування мали ті партії, які набрали більше ніж 2% голосів. За цей законопроект проголосувало 237 народних обранців, 233 з них – від “Слуги народу”. Тепер державне фінансування політичних сил, що брали участь у виборах до парламенту, виглядатиме так: сота частина від прожиткового мінімуму, помножена на загальну кількість виборців по багатомандатному виборчому округу на останніх виборах у Раду.

При цьому потрібно набрати не менше ніж 5 відсотків голосів виборців. Так, державне фінансування втратять наступні політичні партії: “Радикальна партія”, “Сила і честь”, “Опозиційний блок”, “Партія Шарія”, “Свобода” та “Українська стратегія Гройсмана”. До цього ці партії отримували наступну фінасову допомогу від держави: “Радикальна партія” – 20,2 млн грн “Сила і честь” – 19,8 млн грн “Опозиційний блок” – 17,2 млн грн “Партія Шарія” – 12,2 млн грн “Свобода” – 12,2 млн грн “Українська стратегія Гройсмана” – 11,4 млн грн


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
21C°
6м/с