11°

Двоє Героїв з Рівненщини – тепер служитимуть у Небесному війську…

Рівне у жалобі попрощалося з Юрієм Лєдяєвим. Чоловік народився у Рівному, закінчив із відзнакою Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Практична психологія та історія». Проте своє справжнє покликання знайшов у будівництві. Працював виключно в Україні. Юрій не служив в армії, але це не стримало його – у перші дні повномасштабного вторгнення записався добровольцем у військкоматі. Але лише згодом отримав повістку.

Веселий, компанійський і добросердний Юрій впевнено почував себе у війську. Але, на жаль, 7 червня 2023 року в районі Північного Донецької області 40-річний Юрій Лєдяєв у бою під час штурмових дій отримав поранення, несумісні з життям. Поховали Героя на Алеї Слави на території кладовища в селі Тинному. Без чоловіка залишилася кохана дружина, без батька – сини, без вірного друга – рідні.

Сарненщина прощалась з загиблим Героєм Тарасом Рибачком. Чоловік проживав у місті Сарни. 29 листопада минулого року, не вагаючись, він став на захист Батьківщини у складі Збройних Сил України.

На жаль, 28 травня в бою за Україну поблизу населеного пункту Іванівське на Донеччині 27-річний воїн загинув. У Героя залишилися батьки. Щирі співчуття рідним та близьким Тараса.

Вічна та світла пам’ять Героям!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp