6°

Rivne Media Рівне Медіа

Двоє суддів із Рівненщини заявили про втручання у їх роботу

Двоє суддів, які працюють у Рівненській області, минулоріч звернулись до Вищої ради правосуддя стосовно втручання у їх роботу.

Зокрема, одне звернення стосувалось районного суду, інше – Рівненського міського.

Так, суддя одного з районних судів Рівненської області повідомила про втручання в її діяльність як судді щодо здійснення правосуддя. Звернулась вона після розгляду однієї зі справ, де під час судового засідання позивач заявив про те, що суд вчиняє на нього тиск, задаючи «недоречні» питання, почав звинувачувати суддю в змові з представником відповідача, та погрожував судді: «будуть наслідки, страшенні наслідки для Вас… Не думайте, що судді захищені, на суддів надівали наручники, на тих, що змовляються. Мені все ясно, суд куплений і тоді був куплений. Я напишу на вас скаргу в той орган, який почистить цей суд, в наручник  Вас «хлоп» і на шість років у тюрму». Після закінчення судового засідання позивач продовжив висловлювати погрози щодо притягнення судді до відповідальності. Суддя повідомила про цей факт у Вищу раду правосуддя.

Ще одне звернення до цього органу, яке стосувалось Рівного, повідомлення голови Рівненського міського суду Петра Денисюка про напад на суддю Рівненського міського суду Олександра Тимощука.

Нагадаємо, 6 жовтня 2020 року о 21:55 дві невідомі особи у масках «балаклавах» розпилили в обличчя судді Тимощука з аерозольного балона речовину сльозоточивої та дратівливої дії, нанесли йому тілесні ушкодження, внаслідок чого суддя потрапив до лікарні.

До слова, у 2020-му році Вища рада правосуддя отримала 341 повідомлення про втручання в діяльність суддів. Найбільше – у Києві та Одеській області.

Джерело: Рівне Медіа


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp