7°

Двоє відомих рівнян – у рейтингу Forbes (ФОТО)

Романчук та Сиволап. Фото з мережі

Українське видання Forbes оголосило новий рейтинг «30 до 30», у якому відзначили ТОП-30 найуспішніших діячів України до 30 років. До списку-2021 потрапили й четверо спортсменів.

У цій сфері відзначили паралімпійського плавця Максима Крипака, а також трьох медалістів Олімпійських ігор-2020: веслувальницю Людмилу Лузан, плавця Михайла Романчука та каратистку Анжеліку Терлюгу.

Рівнянин Михайло Романчук був одним із фаворитів Олімпійських ігор і привіз звідти дві медалі: «срібло» на дистанції 1500 метрів та «бронзу» на 800 м вільним стилем. Олімпійські нагороди Михайла стали першими для України після 17-річної безмедальної «посухи».

Також Романчук встановив у Токіо олімпійський рекорд, пропливши у кваліфікації 800 метрів за 7:41.28 хвилини.

Михайло Романчук уже націлився на Олімпіаду в Парижі, на якій розраховує перемогти.

Спортсмен проводить понад 10 тренувань на тиждень. Плаванням він займається із шести років.

Усю кар’єру, 19 років, працює із тренером Петром Нагорним.

У цьому ж рейтингу є й інша рівнянка – Христина Сиволап.

29-річна кінорежисерка, авторка короткометражної комедії «Давай не сьогодні» та повнометражного фільму «Віддана» – донька відомого рівненського бізнесмена Віктора Данилова.

Наразі режисерка разом із чоловіком працює над двома повнометражними фільмами – історіями про незаплановану вагітність «Рання пташка» та про кризу в стосунках подружжя «Герметизація».

Головним своїм досягненням вважає баланс між роботою та сім’єю. У планах на рік кінорежисерка має прочитати не менше ніж 30 книжок, відвідати нову країну, отримати фінансування та зняти фільм.

Джерело: Радіо Трек