21°

Рівне Онлайн, Rivne Online

«Дякуйте, що взагалі приїхав», – рівняни скаржаться на водіїв-хамів громадського транспорту

Кілька днів поспіль Рівне потерпає від снігових заметів та хуртовин. Ні для кого не новина, що з запровадженням карантинних обмежень ситуація з громадським транспортом у місті значно погіршилася. Однак, негода та снігові замети на дорогах показали обличчя деяких перевізників зовсім з іншого боку.

Рівнянка Зоряна Прокопчук розповіла журналістам Rivne Online про прикрий інцидент, який трапився вчора на зупинці по вулиці Енергетиків.

– Моя дитина на 8:30 пішла на зупинку на Енергетиків. Більше години не було жодної 49 маршрутки. Дитя змерзло дуже , а у нього хворі нирки. Коли через годину, о 9:30 підійшла я і побачила свою дитину, у мене був шок. Маршрутка під’їхала аж о 9:50, – каже жінка.

Через складні погодні умови та затори в місті, ще можна зрозуміти, чому громадський транспорт курсує не по-графіку. Однак, після того, як пасажирам таки вдається потрапити у маршрутку, вони часто зіштовхуються із хамством та не адекватною поведінкою водія. Найбільше потерпають діти та люди літнього віку.

Зоряна Прокопчук розповідає, що коли люди того ранку потрапили у маршрутку №49 (ВК 04 21 ВО) то вже не могли стримати свого обурення, адже половина з них запізнювалися на роботу та навчання:

– Люди, які чекали на зупинці зайшли і я теж. Я звернулась до водія, він почав огризатись, почалась словесна перепалка, в якій він казав, що всі йому мають подякувати і йому до нас і наших дітей байдуже і, мовляв, він зараз взагалі нікуди не поїде. На що я відповіла, “То й не їдьте”. На той момент він проїхав буквально пару метрів від зупинки. Після моїх слів зупинив транспортний засіб і наказовим тоном сказав всім вийти з маршрутки, бо він далі не їде. Спантеличені і замерзлі люди, які вже на годину запізнились на роботу, почали вголос його благати їхати далі. Після кількох хвилин умовлянь він таки зачинив двері і поїхав. Я мовчала вже, бо було шкода людей. Я теж спізнилась на роботу.

Рівнянка також зазначила, що водія звати Тарас і, що просто так цю справу не залишить та напише скаргу у відповідні органи. Через те, що її 14-річна дитина більше години чекала маршрутку, вона залишилися сьогодні вдома з нежиттю.

В Управлінні транспорту та зв’язку виконавчого комітету Рівненської міської ради повідомили, що поки скарг на водія маршрутки №49 не було та пообіцяли розібратися з цією ситуацією. Журналісти також намагалися зв’язатися з представником перевізника, однак на телефонні дзвінки ніхто не відповів.

Разом із тим, такі випадки непоодинокі у Рівному. Світлана Марченко розповіла журналістам Rivne Online, що 6 січня о 21:45 водій маршрутки №57 висадив її та воїна АТО біля автостанції «Чайка» та не довіз до місця призначення за своїм маршрутом. Причина – у керманича банально закінчився робочий день.

– Я пішки довела військового до центральної автостанції. Це нормально? У наших водіїв переважно відсутня совість, співчуття та брак професійних вмінь, – розповіла пані Світлана. Ще одна місцева мешканка поскаржилася на те, що деякі маршрутки, як під час негоди, так і за сприятливих умов зранку не виходять на рейс.

– Мої діти їздять у 19 школу і навіть коли не засипало снігом, сісти в маршрутку з 7 до 8 ранку неможливо ні на 51 маршрут, ні на 45. А зараз це взагалі, можуть затоптати і не спитають як тебе звати. На минулому тижні зранку з дітьми обійшли три зупинки в нашому районі, і через годину були вдома, який сенс уже кудись їхати? – зазначає рівнянка.

Наш сайт готовий надати представнику перевізника можливість прокоментувати ці інциденти, адже щодня більшає скарг на водіїв громадського транспорту.

Джерело: Рівне Олнайн