Фальсифікат на понад 19,1 млн грн: на Рівненщині викрили підпільні цехи з виробництва алкоголю (фото) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
26-09-2018  16:25
Фальсифікат на понад 19,1 млн грн: на Рівненщині викрили підпільні цехи з виробництва алкоголю (фото)

Очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікату та незаконно ввезеної на територію України підакцизної продукції є однією з пріоритетних ліній роботи податкової міліції. Проведення ряду заходів по вказаному напрямку здійснюється в рамках загальнодержавної операції «Акциз-2018».

Упродовж 2018 року працівники податкової міліції області припинили незаконну діяльність 3 підпільних цехів по виробництву фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв. За результатами виявлених та припинених правопорушень вилучено підакцизних товарів на суму понад 19,1 млн. грн., з яких спирту – 1,8 млн. грн., лікеро-горілчаних виробів – понад 4,9 млн. грн., тютюнових виробів – більше 8,0 млн. грн., паливно-мастильних матеріалів – понад 2,4 млн. грн. та транспортних засобів на суму понад 1,8 млн. грн.

Тож, рівнян закликають, у разі виникнення підозри щодо якості алкогольних напоїв, автентичності марок акцизного податку на них, або ж стала відома інформація про незаконну діяльність на ринку нафтопродуктів, або протизаконне ввезення на територію України транспортних засобів, телефонувати та повідомляти про це за номером чергової частини оперативного управління ГУ ДФС у Рівненській області 0362-692-588.

Повідомляють у ГУ ДФС у Рівненській області.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-2C°
5м/с