26°

Фермерів Рівненщини привітали з професійним святом (ФОТО)

19 червня в Україні відзначають День фермера. Це свято є відносно новим. Адже відповідний Указ про його відзначення Президент України підписав 18 червня 2020 року. Сьогодні з цієї нагоди відбулися урочисті заходи на Рівненщині.

Привітали фермерів з професійним святом голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції Олександр Дехтярчук, депутати обласної ради Ярослава Острожчук, Володимир Петрів та заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Під час виступу Олександр Дехтярчук наголосив, що з липня місяця стартує ринок землі в Україні, а це означає, що попереду багато випробувань.

«Так, є ризики, щоб великі агрохолдинги та монополісти не скупили землі в одні руки і лишилося місце для українського фермера, які чесно і добросовісно, роками виконують свою роботу і забезпечують населення якісною продукцією. Ситуація не проста, але ми надіємося, що влада країни зробить все для того, аби ринок був цивілізованим. Бажаю вам пережити всі негаразди сьогоднішнього часу та розвиватися ще більше. Спасибі за те, що ви є. Фермерство – основа розвитку нашої держави»,- наголосив Олександр Дехтярчук.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток сільського господарства, вирішення питань продовольчої безпеки держави та з нагоди Дня фермера вона Почесною грамотою та пам’ятним знаком обласної ради нагородила голову фермерського господарства «Щедрі Лани» Володимира Коротинського, голову фермерського господарства «Явір» Василя Радзівіла, голову фермерського господарства «Влада» Олександра Романчука та голову сімейного фермерського господарства фізичну особу-підприємця «Шпоняк Олександр Костянтинович» Олександра Шпоняка.