26°

Фестиваль “Тарас Бульба” пройде у Дубно

16, 17, 18 липня, в Дубно на Рівненщині відбудеться ювілейний Український рок-фестиваль “Тарас Бульба” – 30 rock’а!
Це один з найстаріших фестивалів України.

З 1991 року фестиваль «Тарас Бульба» став «духовним» полігоном української молодіжної культури останніх років. На сцені фестивалю виступало понад півтисячі груп і виконавців з України та зарубіжжя. Він став духовним полігоном для української рок-музики, де пробували себе зараз вже відомі українські рок-групи.

Ми працюємо над тим, щоб забезпечити цікавий, сучасний і різноплановий фестиваль, – зазначають організатори, – Оригінальність – саме те, чим ми маємо намір відрізнятися на тлі інших фестивалів. Саме тому багато учасників грають ексклюзивні програми, які ви більше ніде не почуєте. У програмі – найкращі українські групи від в жанрах поп-року до блек-металу, а також гості з сусідніх країн. Жива музика на всі смаки. Жоден група не буде випадковим, а навпаки – ретельно відібраним. Ніякої попси – без компромісів!

За роки проведення фестиваль розширив свої жанрові напрямки і сьогодні тут кожен зможе почути музику, яка буде до душі саме йому, або поспілкуватися з літераторами, кобзарями і бардами, взяти участь в різноманітних майстер-класах. А для самих маленьких відвідувачів діє Дитяча галявина з різноманітними забавами.

Також на фестивалі окремої локацією стане «Курінь Печерської сотні Опанаса Предримирського Київського реєстрового козацького полку».

Локації:
Рок-сцена. На ній виступлять гості і хедлайнери.
DOMNA metal-stage -ливарних української метал-року, на якій виступлять відомі українські представники цього напрямку рок-музики!
Альтернативна сцена. Діятиме вдень і вночі з півночі до третьої ранку. Виступати гості в легкому та альтернативному форматі звучання: інді, фолк, кантрі, електроніка, поп-рок …
Літ-Арт платформа. Діяти практично цілодобово. Виступати акустичні виконавці. Проводитимуться джем-сейшени між конкурсантами і гостями або відвідувачами, поетичні батли. Ми готуємо літературні дискусії та лекції відомих українських поетів і письменників Також тут можна буде послухати кобзарів, лірників і бардів. Щоночі на цій локації буде горіти ВАТРА.
Дитяча галявина. Ляльковий театр, групи аніматорів, дитячі конкурси та розіграші – треба ростити нове покоління рокерів!
Козацький курінь. Локація, де буде демонструватися побут, інвентар та зброю українського козацтва. Лекції з історії козацтва. В рамках локації – навчання стрільбі з лука, дитячий і дорослий навчання, козацька кухня.
Фуд-корт, гриль-мангал зона, борщ, галушки, пивні батли – все для повноцінного відпочинку на відкритому просторі.
Палаткове містечко. Розташовуватиметься на території фестивалю під цілодобовою охороною. Вбиральні, душові, питна вода, дрова, медичний пункт, підзарядка гаджетів – все це тут буде.

Фестиваль проводиться за підтримки Українського культурного фонду, Дубенської міської ради та Рівненської обласної державної адміністрації.

Призовий спонсор фестивалю – мережа музичних супер-маркетів «МузТорг»

Джерело: Соцпортал