Фоторепортаж: тактичні навчання в Рівному | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
19-02-2019  16:15
Фоторепортаж: тактичні навчання в Рівному
На Рівненщині пройшли навчання підрозділів протиповітряної оборони. Тактичний захід організували для перевірки бойового рівня готовності військової техніки та військових частин радіотехнічних військ.
Військові відпрацьовували ведення спостереження за повітряним простором, оцінку обстановки, порядок прийняття рішення щодо бойового застосування підрозділу по умовних цілях. Умови навчань були максимально наближені до реальних.
Крім того, в ході навчання особовий склад військової частини здійснював ведення радіолокаційної розвідки, відбиття нападу диверсійних груп, переміщення на запасні позиції, організацію морально-психологічного забезпечення та психологічного супроводу на місті бойового призначення.
В рамках демонстрації умов збереження життя й здоров’я особового складу військовослужбовці вдосконалили навики в наданні першої медичної допомоги на місці та евакуації поранених до лікувального закладу.
Як зазначив командир військової частини, його підлеглі відпрацювали визначені елементи тактичних навчань на високому рівні. Військовослужбовці діяли впевнено та рішуче, готові своєчасно виявляти та супроводжувати повітряні цілі у визначеній зоні відповідальності.
Повідомляє Інформаційна агенція МОУ
  • Курси перукаря рівне
-15C°
1м/с