25°

Генерал Марченко: Росія може знову піти на Київ і відрізати Україну від Чорного моря

Українським військовим слід готуватися до нових спроб окупантів захопити південь України. Про це заявив генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко в інтерв’ю “Гордону”.

За його словами, росіяни не відмовилися від плану захоплення півдня України та відрізання країни від Чорного моря. Це для них стратегічне завдання, яке значно послабить Україну.

Марченко закликає готуватися до оборони та вибудовувати три лінії оборони, щоб унеможливити просування окупантів.

Генерал також не виключає повторного наступу окупантів на Київ. Він зазначає, що для росіян втратити 30-40 тисяч людей не проблема, і їм потрібна хоча б маленька перемога.

“Я припускаю все. Для цього у них є і сили, і засоби, і кількість. При цьому для них втратити 30–40 тис. людей – не проблема. Це для нас велика проблема. А для них це не проблема. Тому вони ж не рахують людей. Їм треба якась перемога, хоча б маленька. Вони зупинилися, вони втратили багато території. І я скажу, що зараз не потрібно розслаблятися, тому що вони відійшли не просто так назад. Просто так ніхто не відходить під час війни. Вони відійшли для того, щоб переоцінити обстановку, зробити якісь висновки, перегрупувати війська – і знову піти. Тому ми маємо зробити все, щоб до цього підготуватися”.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp