11°

Герой України та командувач підготовки Сухопутних військ України залишає посаду, щоб піти на фронт

Генерал-майор Віктор Ніколюк, відомий обороною Чернігівщини та званням Героя України, склав повноваження командувача Командування підготовки Сухопутних військ ЗСУ. Він планує очолити одне зі з’єднань та один із напрямків фронту.

“Нові виклики, нові випробування, нові перемоги. Нинішній час вимагає з кожного українця, а, особливо, військового, докладати максимум і більше зусиль для перемоги над російським ворогом. І все це планую зробити, очоливши одне зі з’єднань та один із напрямків фронту”, – написав Ніколюк у Facebook.

Віктор Ніколюк – бойовий офіцер з багаторічним досвідом. Він командував розвідувальною ротою, танковим батальйоном, навчальним механізованим полком, 92-ою механізованою бригадою, яка брала участь у боях на Донбасі.

У 2015 році Ніколюк особисто брав участь у захопленні в полон двох російських військовослужбовців, що стало важливою інформаційною перемогою України.

За свої заслуги Ніколюк був нагороджений орденами Богдана Хмельницького III ступеня та Данила Галицького, а 10 березня 2022 року йому присвоєно звання Героя України за оборону Чернігівщини.

Після звільнення Чернігівщини Ніколюк очолив Командування підготовки Сухопутних військ ЗСУ, але тепер він вирішив повернутися на фронт, щоб особисто вести своїх бійців до перемоги.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp