11°

Голову білоруського МЗС отруїла ФСБ: Лукашенко в паніці замінив всю прислугу та посилив охорону

Померлий 26 листопада 2022 року очільник білоруського зовнішньополітичного відомства Володимир Макей пішов з життя внаслідок отруєння розробленою “у спецлабораторії ФСБ” речовиною. Про це сьогодні, 27 листопада, заявив у твітері опозиційний до Кремля російський громадський діяч, політемігрант Леонід Невзлін.

“Голова МЗС Білорусі Володимир Макей помер внаслідок отруєння отрутою, розробленою у спецлабораторії ФСБ, кажуть джерела, близькі до російських спецслужб. Клінічна картина у таких випадках відповідає смерті від інфаркту, інсульту чи серцевої недостатності”, – зазначив він.

Опозиціонер заявив, що смерть Макея викликала паніку в білоруських номенклатурних колах, зокрема й у диктатора Лукашенка. Він наказав замінити своїх кухарів, прислугу та охорону. Його дітям надано додаткову охорону.

«Диктатор нікому не довіряє. Небезпідставно він вважає, що після Макея пишний похорон можуть влаштувати вже йому. Москву не влаштовує затримка із вступом білоруської армії у війну проти України, Кремль готовий задіяти всі важелі для тиску на білоруський режим», – заявив Невзлін.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp