13°

Голову Сарненської райдержадміністрації призначили заступником голови Рівненської ОДА

Олександр Кохан офіційно призначений на посаду заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації.

Очільник РОДА Олександр Коваль підписав відповідний наказ і представив нового заступника керівникам структурних підрозділів ОДА та територіальних управлінь державних органів влади.

“Олександр Кохан – людина для Рівненщини не нова, упродовж чотирьох років він очолював Сарненщину. Тепер відповідатиме у Рівненській ОДА за економічний блок. Переконаний, його професійність підсилить команду. Терпіння, натхнення, виваженості”, – сказав Олександр Коваль.

До цього Олександр Кохан очолював Сарненську районну державну адміністрацію.

“За чотири роки я здобув певний досвід – бачу пріоритети, усвідомлюю стратегію і розумію проблеми Рівненщини. Продовжую працювати в команді Президента. Уже приступаю до виконання своїх професійних обов’язків. Сьогодні проведу першу нараду”, – поділився Олександр Кохан.

Олександр Кохан має вищу освіту за спеціальністю “фінанси”, раніше працював у банківській сфері. У грудні 2019 року Розпорядженням Президента України його призначили на посаду голови Сарненської РДА, а у лютому 2021 року перепризначили на цю ж посаду в новоутвореному об’єднаному районі.

Вітаємо Олександра Кохана з новим призначенням та бажаємо успіхів на цій відповідальній посаді!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp