Господарство подружжя млинівчан потерпає від нападів бездомних тварин | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
06-08-2019  10:34
Господарство подружжя млинівчан потерпає від нападів бездомних тварин

У Млинові неодноразово порушували питання про бродячих собак, які спричиняють чимало клопотів і тривог. На жаль, справа щодо вгамування псів без «прописки» не вирішується впродовж тривалого часу. Натомість маємо чергове дикунство від чотирилапих: у ніч після  відкриття цьогорічного полювання на пернату дичину собаки-заброди знищили майже всю живність подружжя млинівчан, які мешкають у будинку на вулиці Поліщука –  неподалік місцевого відділення поліції: 5 курок, три півні, близько десятка курчат, дванадцять кролів недільного ранку господарі виявили задушеними у хлівці. Тобто нелегку і тривалу працю роботящого подружжя «обнулив» бродячий пес. Причому, вдерся до хліва, який був добротно захищений від непрошених гостей.

Узагалі собача агресія завдала збитків подружжю млинівчан на кілька тисяч гривень: млинівчанин лише за три кролиці заплатив 750 гривень, тобто по 250 гривень за кожну. А тут такий прикрий і довгий перелік втрат.

До речі, кілька років тому у сусідки потерпілих  пси також умертвили десяток кролів. Нині мешканці будинку з тривогою припускають, чиї кури, курчата  чи кролики стануть наступною жертвою собак. Водночас люди вибудовують індивідуальні схеми захисту живності від агресії собак. Ці схеми різні, але, припускаю, що не всім сподобаються.

Іншими словами, у селищі проблема з бродячими псами наяву. Залишається сподіватися, що, врешті-решт, хтось розпочне її вирішувати. А для початку бодай вгамує суку, яка тероризує велосипедистів біля маркету «Наш край» по вулиці Степана Бандери…

Крім того, господарі слушно ставлять запитання: хто їм має компенсувати збитки? Поки що з адресатом цього запитання вони не визначилися.

Матеріал RvNews

 


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
2C°
4м/с