20°

Громади Рівненщини можуть взяти участь у проєкті із забезпечення енергоефективності

Мінрегіон розпочинає відбір ініціатив з енергоефективності громадських будівель.

Відбір триває у межах Фінансової угоди (Програма «Енергоефективність громадських будівель в Україні») між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Йдеться про комплексне енергоефективне відновлення майже тисячі громадських будівель по всій країні.

Подібні проекти реалізовуватимуться у дитячих садках, школах, закладах охорони здоров’я, а також об’єктах соціальної, адміністративної та культурної сфери.

Йдеться про утеплення фасадів, дахів, підвальних перекриттів, встановлення енергоефективних вікон та вхідних дверей, лічильників та систем контролю енергоспоживання, модернізацію систем опалення, вентиляції та освітлення тощо.

Програма орієнтована у першу чергу, на малі та середні громади, які до цього не мали практики реалізації масштабних міжнародних проєктів з термомодернізації.

За рішенням ЄІБ, у Програмі також зможуть взяти участь проєкти з ремонту громадських будівель, пошкоджених внаслідок військових дій, та проєкти з адаптації будівель для розміщення внутрішньо переміщених осіб.

Кінцеві бенефіціари Програми – органи місцевого самоврядування.

Відбір триватиме з 3 квітня по 3 червня 2023 року включно.

Запитання щодо відбору проектів термомодернізації та запити на роз’яснення можна надсилати до 3 червня 2023 року на адресу [email protected].

Детальніше про умови та вимоги відбору, а також повний перелік документів та анкет за посиланням https://bit.ly/40w2r0f


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp