22°

Харкову дозволили звільняти бізнес від податків, – Шмигаль

Харкову дозволили звільняти бізнес від податків. Про це у своєму виступі на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад України повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Говорячи про підтримку Харкова та Харківської області в умовах постійного російського терору, Шмигаль розповів про впровадження трьох додаткових кроків.

“Перше – це можливість зниження податкового навантаження. Зокрема, для Харкова. Рішенням уряду ми сьогодні дозволили місцевій владі звільняти бізнес від місцевих податків”, – заявив він.

Очільник уряду пояснив, що йдеться про три види податків: єдиний податок, орендна плата та плата за майно.

“Недоотримані доходи будемо компенсовувати з державного бюджету. Це і Харкова стосується, але і для всіх інших територій це також діє, ми це зробили універсальним механізмом”, – зауважив Шмигаль.

Він також повідомив про рішення уряду щодо термінового забезпечення Харкова мобільними модульними котельнями, когенераційними установками та генераторами для багатоповерхівок.

“Ми розуміємо, що відбувається в Харкові, і маємо вже зараз готуватися до зими. Протягом двох тижнів відповідна програма має бути подана, і ми маємо розпочати спільно з партнерами цю роботу невідкладно”, – розповів прем’єр.

Крім того, зазначив Шмигаль, в ухваленому сьогодні розподілі субвенцій на облаштування безпечних укриттів школам Харківщини виділяється 500 млн грн.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp