Гімнастки рівненського СК "Золота осінь" вже традиційно провели вихідні на змаганнях | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
31-10-2018  10:43
Гімнастки рівненського СК “Золота осінь” вже традиційно провели вихідні на змаганнях

В рамках підготовки до Чемпіонату України обласний центр приймав Чемпіонат Рівненщини. Гімнастки впродовж двох днів визначали між собою кращих. Тож, за підсумками Чемпіонату Рівненщини із “Золотої осені” призові місця посіли:

1 місце – Христина Звонцева, Олександра Ващишина, Марина Попович, Юлія Сичінська;

2 місце – Софія Баланович, Вікторія Баранець, Анастасія Фенюк;

3 місце – Єлизавета Куцель, Даша Гостєва, Даша Полюхович,

Серед КМС у 6 вправах перемогла Поліна Сара, срібло у Тетяни Пахалюк і бронзу виграла Христина Усова. Серед КМС у чотирьох вправах по бронзі вибороли Богдана Мельник та Каріна Нідашковська. Анастасія Охмак стала другою серед майстрів спорту.

– Чемпіонат області це фактично майже останній етап підготовки до Чемпіонату України. Відточували програми. Організаційно із змаганнями ми справилися, як і результати гімнастки показали достойні. Нині всі думки зайняті майбутнім турніром, – прокоментувала керівник СК “Золота осінь” Марина Болба.

Варто зазначити, що і наймолодші гімнастки клубу мали можливість позмагатися у сусідній Волині. У Луцьку турнір “Зірка осені” зібрав близко 250 учасниць з Луцька, Рівного, Львова, Дубна, Острога, Нетішина, Володимир-Волинського та ін. У підсумку і тут наші дівчата відзначилися перемогами:

1 місце – Анастасія Берник;

2 місце – Поліна Ломанюк, Злата Мельник, Єва Волочнюк, Катерина Лесько;

3 місце – Олександра Бишук, Аделіна Басалига, Владислава Цимбалюк, Мілана Яковенко, Кароліна Дмітрієва, Ольга Королюк,

В кінці листопада Рівне прийматиме вже 11 Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики “Золота осінь”. Тож, у нашому місті відбудеться справжнє спортивне свято.

Інформаційна служба СК “Золота осінь”

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
6м/с