19°

Хлопець, що постраждав у ДТП в Грушвиці, помер сьогодні вночі

18-річний Дмитро Бондарчук, житель села Варковичі, не пережив сьогоднішню ніч, яку лікарі одразу прогнозували тяжкою для юнака.

Хлопець був у авто «Опель» на момент зіткнення з вантажівкою на трасі Київ-Чоп поблизу Грушвиці. Після аварії Дмитро перебував у лікарні у важкому стані. 

Водій легковика та дівчина Дмитра, з якою хлопець сидів на задньому сидінні, отримали травми, які не загрожують їхньому життю.

Дмитро ж отримав відкриту черепно-мозкову травму та гематому головного мозку і перебував у реанімації. У Рівненській центральній міській лікарні хлопцю зробили операцію, видаливши уламки черепа. Рідні сподівалися, що юнака можна буде перевезти до Києва, де тамтешній нейрохірург був готовий взяти його на лікування. Чимало людей відгукнулися на прохання про допомогу. Проте через набряк мозку та тяжкий стан транспортувати Дмитра не могли, потрібно було чекати.

Сьогодні юнак помер, не вийшовши з коми.

Дмитро навчався у ветеринарному коледжі у Млинові. Виховувала його бабуся та тітка. У Дмитра також залишилося двоє молодших братів та сестра.

Повідомляє Рівне Вечірнє