17°

Хомко придумав оригінальний спосіб, як боротись з незаконною рекламою у Рівному (ВІДЕО)

Джерело: ВСЕ

Сьогодні міський голова Рівного Володимир Хомко опублікував блог на офіційній сторінці Рівненської міської ради. Там він розповів про актуальну проблему незаконної реклами у місті, а також запропонував оригінальних спосіб боротьби з нею, аби місто не було захаращене. 

Я думаю, більшість рівнян помічає, що зупинки, стіні та стовпи в місті часто обклеєні незаконними оголошеннями. Здається, це вже дістало не лише мене, але й усіх рівнян. Ми вивчали досвід інших міст, і мені здається, що знайшли адекватний і дуже дієвий спосіб боротьби з цим явищем. З понеділка в місті запрацює програма, яка передбачає автододзвін за тими номерами, які вказані у незаконній рекламі. Додзвін буде довгим, занудним, але з приємним жіночим голосом. І цілодобовим. До того часу, доки рекламу не знімуть, – зауважив міський голова.

Володимир Хомко  звернувся і до всіх рівнян.

У разі виявлення подібної реклами, незаконно почіпленої на стовпі – сфотографуйте чи відправте цей номер на нашу офіційну сторінку Міськвиконкому на Фейсбуці. Цей телефон відразу доповнить список, після чого розміщував реклами отримає «Привіт» від нас і від вас, – підсумував мер.


Міський голова вважає, що це стане таки дієвим способом у боротьбі з незаконною рекламою.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp