Горе-матір із Вараша на чотири дні залишила без нагляду однорічного сина | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
18-05-2017  15:28
Горе-матір із Вараша на чотири дні залишила без нагляду однорічного сина

Постанову про накладення штафу винесли працівники ювенальної превенції Варашського відділу поліції щодо 19-річної матері, яка на чотири дні залишила без нагляду свого однорічного сина.

До поліції звернулась 64-річна мешканка Вараша та повідомила, що виявила в квартирі 19-річної онуки її однорічного сина, залишеного без нагляду. Хлопчик кричав, плакав і був наляканий. Бабуся, яка випадково і разом із тим вчасно навідалася у гості, чотири дні прочекала неньку свого внука, доглядаючи весь час за дитиною.

Як з’ясували правоохоронці, у молодої матері двоє дітей. Старшого, дворічного сина, вона віддала на виховання своєму цивільному чоловікові, що проживає в іншому районі Рівненської області. А молодшою дитиною опікується самостійно.

Залишивши сина самого вдома, мати поспішила у «невідкладних» справах –погуляти із друзями. Знаючи, що у квартирі залишається безпомічне дитя, надто не переймалася. Після прогулянки пішла на день народження своєї подруги. Святкування затягнулося. Вживаючи спиртне та відпочиваючи, горе-матір не згадувала про сина, не навідувалась додому, та не телефонувала до родичів, щоб попросити наглянути за дитиною.

І лише через чотири дні, нагулявшись досхочу, згадала про свій материнській обов’язок. За щасливою випадковістю увечері того дня, коли вона покинула малесеньке дитя у квартирі, в гості з села приїхала бабуся.

За фактом ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя та виховання неповнолітніх дітей щодо безвідповідальної матері правоохоронці винесли постанову про правопорушення, передбачене частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та наклали штраф усього лиш 51 гривню. Окрім цього, для вжиття відповідних заходів з метою забезпечення прав та свобод дитини про вказаний факт працівники ювенальної превенції повідомили службу в справах дітей виконавчого комітету Вараської міської ради та Вараський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Інформує відділ комунікації поліції Рівненської області

Мета:


Читайте також:1C°
6м/с